KONTAKT


Nasz Zespół


Jesteśmy po to, aby podkreślić jakość Twojej marki, lub markę Twojej jakości

personal images

Piotr Gertych

Właściciel, twórca i producent marki iBlockFire

Właściciel firmy PartGroup Piotr Gertych jest twórcą wielu projektów oraz przedsięwzięć. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zarządzaniu zespołem. Jest człowiekiem z niebywałą pasją oraz ponadprzeciętnym optymizmem. Swoim zrozumieniem oraz indywidualnym podejściem, jest w stanie rozwiązać każde zagadnienie. Twórca i producent marki iBlockFire, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną

piotr.gertych@partgroup.pl
personal images

Karolina Jagieła

Kierownik biura i koordynacji projektów, specjalista ds. sprzedaży

6 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca pozwoliło mi na bezpośredni kontakt z klientem, nabycie umiejętności negocjacyjnych i kompetencji zawodowych. Kontroluję wszystkie działania, jakie dzieją się w firmie, jestem prawą ręką szefa. Empatia, zdolności komunikacyjne, determinacja w dążeniu do celu oraz samodyscyplina, ułatwiają mi tworzenie reklamowego i marketingowego planu rozwoju klienta. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzę do każdego projektu i chętnie podejmuję nowe wyzwania.

handlowiec@partgroup.pl 509609826
personal images

Jarosław Arczewski

Specjalista ds. handlu komercyjnymi środkami trwałymi,
Administrator Centralnego Ośrodka Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu

10 letnie doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem, pozwala mi na szybkie dopasowanie się do potrzeb nabywcy. Jestem w stanie nawiązać kontakt z każdym, kto jest zainteresowany współpracą z naszą firmą. Elastyczność oraz wrodzona pogoda ducha pomagają mi w rozwiązaniu każdego zagadnienia.

sprzedaz@partgroup.pl 509028708
personal images

Karolina Gertych Jaroszek

Specjalista ds. marketingu

Jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, które dzieją się w firmie, przez co mogę zaproponować odbiorcy odpowiednie dla niego rozwiązanie. Kreatywność oraz ciekawość świata ułatwiają mi wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Pracując w firmie, którą założył mój tata, pilnuję, aby przekaz informacji między klientami, a firmą PartGroup, był zawsze na najwyższym poziomie. Jestem zaangażowana we wszystkie projekty od momentu ich powstawania.

kontakt@partgroup.pl 509609892
personal images

Paulina Czyżewska

Koordynator ds. sprzedaży, opiekun projektu "Go To Brand"

Dzięki 5-letniemu doświadczeniu w sprzedaży jestem w stanie dopilnować każdego zamówienia wzorcowo. Empatia, sumienność oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy sprawiają, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wszystkie zadania wykonuję w 100% profesjonalnie oraz terminowo. W firmie podejmuję działania tam, gdzie zaistnieje potrzeba, wyszukuję nowe rozwiązania w celu poszerzenia zakresu naszych usług.

marketing@partgroup.pl 530230424
personal images

Damian Szypulski

Grafik, front-end developer

3- letnie doświadczenie w pracy przy komputerze oraz programach graficznych, pozwoliło mi na ukształtowanie sprawnego modelu działań. Swoją pracę traktuję jak hobby, co sprawia, że wszystkie projekty wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Szybkość wykonywanych zleceń stawiam na równi z dokładnością projektów. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie oraz z szacunkiem do zaleceń naszego klienta. Zajmuję się także tworzeniem stron internetowych

grafik@partgroup.pl 513123727